Brněnské dny pro zdraví a CRSP. Připojte se i vy!

Brněnské dny pro zdraví a CRSP! Také se připojíte?

Každoročně pořádá Magistrát města Brna Brněnské dny pro zdraví, do kterých se i letos, jako organizace, aktivně zapojujeme. A co vy? Také se připojíte?

V deseti dnech více než 100 akcí pro rodinu a děti, do kterých se můžete zapojit a společně se hravou i aktivní formou vzdělávat, rozšířit si obzory, nebo si vyzkoušet zdarma některé z našich programů. Například:

Zdravá svačinka nejen pro děti s Familypoint

24. 9. (po), 10.00–11.00 zdarma, bez nutnosti přihlášení

Správný jídelníček by se měl ideálně skládat ze tří hlavních jídel (snídaně, oběd, večeře) a dvou svačinek, které nejsou důležité jen pro děti, ale i pro dospělé. Co si však na svačinku vybrat? Jaké skupiny potravin by měla obsahovat? Jak si připravit chutnou a rychlou svačinku? To vše se dozvíte na akci FP. v rámci Brněnských dnů pro zdraví.

Ženy v pohybu

27. 9. (čt), 15.00–16.00 zdarma, na lekci je třeba se předem přihlásit na e-mail hana.filipova@crsp.cz 

Ženám všech věkových kategorií nabízíme přímo v centru Brna cvičení, vedené fyzioterapeutkou nebo odborně školenými lektorkami. V rámci Brněnských dnů pro zdraví si můžete zdarma vyzkoušet ukázkovou hodinu. Ženy v pohybu je aktivita respektující a zaměřující se na specifika ženského těla, které jsme vlivem doby, každodenních nároků a společnosti přestaly vnímat a užívat si jej v celé jeho kráse. Klademe si za cíl kladně ovlivnit typické ženské problémy. Jakými jsou například nespokojenost s vlastním tělem, ztráta kondice, únava, nadváha, bolesti zad, vadné držení těla, problematický cyklus, problémy spojené s dysfunkcí pánevního dna a podobně.

Udělejte něco pro zdraví, své i svých blízkých! Budeme se těšit na všechny, kteří dorazí.

Více o Brněnských dnech pro zdraví ZDE

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Od 1. 1. 2022 i nadále platí pro účast na pohybových aktivitách (veškerá cvičení) povinnost prokázat bezinfekčnost O-N jednou z možností:

•  platný očkovací certifikát (od dokončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní a v případě osoby, která dovršila 18 let věku, zároveň nejvýše 270 dní nebo byla očkována posilovací dávkou) nebo
platný certifikát o prodělané nemoci nebo
při nedokončeném očkování = předložení potvrzení o očkování alespoň jednou dávkou plus PCR test (platnost 72 hodin) na recepci před aktuální lekcí; do doby plné vakcinace musí klient dokládat platný PCR test
• žádné jiné testy a potvrzení nelze bohužel uznat

Kontrola prokázání bezinfekčnosti dle aktuálně platných vládních nařízení bude probíhat od 14. 2 .2022 prostřednictvím aplikace k ověření platnosti certifikátů (čtečka QR kódů). Kontrola může být zopakována kdykoliv v průběhu pololetí. V případě, že v této souvislosti vznikne překážka na straně účastníka (neplatný certifikát), nelze uplatnit nárok na vrácení kurzovného dle storno podmínek.

Výjimky

  1. Děti do 12 let bezinfekčnost neprokazují.
  2. Samostatně test PCR dokládají pouze osoby ve věku 12–18 let a kontraindikovaní ze zdravotních důvodů (nutno doložit certifikátem).
  3. Do ostatních programů (do 20 osob) není třeba dokládat bezinfekčnost. Po dobu programu však platí povinnost ochrany nosu a úst.

Výjimky z nošení respirátorů

•  děti do zahájení školní docházky
•  cvičící osoby (po dobu cvičení)