Brněnské dny pro zdraví a CRSP. Připojte se i vy!

Brněnské dny pro zdraví a CRSP! Také se připojíte?

Každoročně pořádá Magistrát města Brna Brněnské dny pro zdraví, do kterých se i letos, jako organizace, aktivně zapojujeme. A co vy? Také se připojíte?

V deseti dnech více než 100 akcí pro rodinu a děti, do kterých se můžete zapojit a společně se hravou i aktivní formou vzdělávat, rozšířit si obzory, nebo si vyzkoušet zdarma některé z našich programů. Například:

Zdravá svačinka nejen pro děti s Familypoint

24. 9. (po), 10.00–11.00 zdarma, bez nutnosti přihlášení

Správný jídelníček by se měl ideálně skládat ze tří hlavních jídel (snídaně, oběd, večeře) a dvou svačinek, které nejsou důležité jen pro děti, ale i pro dospělé. Co si však na svačinku vybrat? Jaké skupiny potravin by měla obsahovat? Jak si připravit chutnou a rychlou svačinku? To vše se dozvíte na akci FP. v rámci Brněnských dnů pro zdraví.

Ženy v pohybu

27. 9. (čt), 15.00–16.00 zdarma, na lekci je třeba se předem přihlásit na e-mail hana.filipova@crsp.cz 

Ženám všech věkových kategorií nabízíme přímo v centru Brna cvičení, vedené fyzioterapeutkou nebo odborně školenými lektorkami. V rámci Brněnských dnů pro zdraví si můžete zdarma vyzkoušet ukázkovou hodinu. Ženy v pohybu je aktivita respektující a zaměřující se na specifika ženského těla, které jsme vlivem doby, každodenních nároků a společnosti přestaly vnímat a užívat si jej v celé jeho kráse. Klademe si za cíl kladně ovlivnit typické ženské problémy. Jakými jsou například nespokojenost s vlastním tělem, ztráta kondice, únava, nadváha, bolesti zad, vadné držení těla, problematický cyklus, problémy spojené s dysfunkcí pánevního dna a podobně.

Udělejte něco pro zdraví, své i svých blízkých! Budeme se těšit na všechny, kteří dorazí.

Více o Brněnských dnech pro zdraví ZDE

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]