Ženy v pohybu

Ženám všech věkových kategorií nabízíme přímo v centru Brna cvičení, vedené fyzioterapeutkou nebo odborně školenými lektorkami.  Ženy v pohybu je aktivita respektující a zaměřující se na specifika ženského těla, které jsme vlivem doby, každodenních nároků a společnosti přestaly vnímat a užívat si jej v celé jeho kráse. Klademe si za cíl kladně ovlivnit typické ženské problémy. Jakými jsou například nespokojenost s vlastním tělem, ztráta kondice, únava, nadváha, bolesti zad, vadné držení těla, problematický cyklus, problémy spojené s dysfunkcí pánevního dna a podobně.
Ve středeční ranní lekci  je hlídání dětí zajištěno v sousední místnosti. Variantou pro maminky s malými, nelezoucími dětmi může být úterní Cvičení po porodu, kde je hlídání zajištěno ve stejném prostoru, ve kterém se cvičí.

Vše je vedeno a koncipováno formou aktivace a normalizace hlubokého stabilizačního systému, funkčního posílení těla, aktivace lymfatického systému, aerobního tréninku, koordinačních a rovnovážných cvičení atd.

Najděte si tedy čas zacvičit, televize nohy nemá a úklid neuteče! Cvičte kvůli sobě a pro vlastní dobrý pocit. Chtějte své tělo dostat do kondice, učte ho vytrvalosti, přirozenému pohybu a koordinaci. Dovolte, aby se vám pohybem vyplavily endorfiny, což nám ženám pomáhá dostat naši hormonální sinusoidu lépe pod kontrolu, být méně ve stresu a cítit se lépe.

Kdy

II. pololetí 1. 2.–23. 6. 2021

  • Středa 9.30–10.15 hod. S HLÍDÁNÍM DĚTÍ
  • Středa 18.00–19.00 hod.
  • Čtvrtek 15.00–16.00 hod.

Kde

  • Společenský sál, Biskupská 7, Brno 

Cena

  • 100 Kč / 1 lekce (60 minut bez hlídání/45 minut s hlídáním)
  • Platba za celé pololetí bude stanovena po potvrzení přihlášky
  • 130 Kč při jednorázové platbě za 1 lekci (např. zkušební lekce)

Přihlášení na kurz

Přihlaste se na kurz pomocí tlačítka níže:

Lektorky

Mgr. Hana Filipová
Bc. Monika Kadlecová
(Iva Kučerová)

Kontakt na koordinátora

Mgr. Hana Filipová
e-mail: hana.filipova@crsp.cz
mobil: +420/605 255 930