Ženy v pohybu

zeny-v-pohybu

Střed těla a zdravý pohyb v centru zájmu a také v samém centru Brna. Program Ženy v pohybu nabízí pohybové lekce, při kterých se zapotíte, aniž byste běhaly nebo skákaly. Cvičení je vedeno zkušenými fyzioterapeutkami.

Ženy v pohybu – s ohledem na ženství

Zapracujete na stabilizaci, koordinaci a rovnováze. Nadechnete se, srovnáte a získáte kontrolu nad svým středem těla, které vás za odměnu podrží a pozvedne při každé příležitosti.

Dopolední lekce jsou vhodné spíše pro maminky s malými dětmi, pro které je zajištěno hlídání v sousední místnosti. Variantou pro maminky s malými, nelezoucími dětmi může být Cvičení po porodu, kde je možné mít děti u sebe ve stejném prostoru, ve kterém se cvičí. Ostatní lekce jsou otevřené ženám všech věkových kategorií.

Cvičení Ženy v pohybu je vedeno a koncipováno formou aktivace a normalizace hlubokého stabilizačního systému, funkčního posílení těla, aktivace lymfatického systému, aerobního tréninku, koordinačních a rovnovážných cvičení a podobně.

Najděte si tedy čas zacvičit, televize nohy nemá a úklid neuteče! Cvičte kvůli sobě a pro vlastní dobrý pocit. Chtějte své tělo dostat do kondice, učte ho vytrvalosti, přirozenému pohybu a koordinaci. Dovolte, aby se vám pohybem vyplavily endorfiny, což nám ženám pomáhá dostat naši hormonální sinusoidu lépe pod kontrolu, být méně ve stresu a cítit se a vypadat lépe.

Kdy

II. pololetí 14. 2. – 24. 6. 2022

 • Středa 9.30–10.15 hod. S HLÍDÁNÍM DĚTÍ
 • Středa 18.00–19.00 hod.
 • Čtvrtek 15.00–16.00 hod.

Kde

 • Společenský sál, Biskupská 7, Brno 

Cena

 • Celé pololetí
  1 700 Kč
   – 100 Kč/1 lekce 
 • Balíček 5 lekcí 
  600 Kč
  – 120 Kč/1 lekce
 • UKÁZKOVÁ lekce  (lze využít pouze 1x při zahájení)
  150 Kč

1 lekce – 60 minut bez hlídání / 45 minut s hlídáním

Přihlaste se na kurz pouze před první účastí v rámci pololetí a vyčkejte potvrzení koordinátora.

Lektorky

Mgr. Hana Filipová, fyzioterapeut
Bc. Monika Kadlecová, fyzioterapeut
(Iva Kučerová, odborný lektor)

Kontakt na koordinátora

Mgr. Hana Filipová
e-mail: hana.filipova@crsp.cz
mobil: +420/605 255 930

Od 1. 1. 2022 i nadále platí pro účast na pohybových aktivitách (veškerá cvičení) povinnost prokázat bezinfekčnost O-N jednou z možností:

•  platný očkovací certifikát (od dokončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní a v případě osoby, která dovršila 18 let věku, zároveň nejvýše 270 dní nebo byla očkována posilovací dávkou) nebo
platný certifikát o prodělané nemoci nebo
při nedokončeném očkování = předložení potvrzení o očkování alespoň jednou dávkou plus PCR test (platnost 72 hodin) na recepci před aktuální lekcí; do doby plné vakcinace musí klient dokládat platný PCR test
• žádné jiné testy a potvrzení nelze bohužel uznat

Kontrola prokázání bezinfekčnosti dle aktuálně platných vládních nařízení bude probíhat od 14. 2 .2022 prostřednictvím aplikace k ověření platnosti certifikátů (čtečka QR kódů). Kontrola může být zopakována kdykoliv v průběhu pololetí. V případě, že v této souvislosti vznikne překážka na straně účastníka (neplatný certifikát), nelze uplatnit nárok na vrácení kurzovného dle storno podmínek.

Výjimky

 1. Děti do 12 let bezinfekčnost neprokazují.
 2. Samostatně test PCR dokládají pouze osoby ve věku 12–18 let a kontraindikovaní ze zdravotních důvodů (nutno doložit certifikátem).
 3. Do ostatních programů (do 20 osob) není třeba dokládat bezinfekčnost. Po dobu programu však platí povinnost ochrany nosu a úst.

Výjimky z nošení respirátorů

•  děti do zahájení školní docházky
•  cvičící osoby (po dobu cvičení)