Ochranné známky

Centrum pro rodinu a sociální péči je držitelem těchto ochranných známek: FAMILY POINT místo pro rodinu®, TROJLÍSTEK sblížení tří generací® a EFEKTIVNÍ RODIČOVSTVÍ®

Know-how ke značce  FAMILY POINT místo pro rodinu®  je předáváno prostřednictvím licenčních smluv. Kromě kompletního balíčku služby zajišťujeme smluvním partnerům také trvalé metodické vedení. 

family-point-logo

Služba nabízející rodinám zázemí pro péči o děti na veřejných místech. Zajistěte pro rodiny s dětmi místo pro péči o děti, nakrmení nebo hru a odpočinek.  Informujte rodiče o službách pro rodiny v daném regionu či lokalitě. Poskytněte rodinám základní poradenství. Prostřednictvím licenční smlouvy Vám předáme know-how a zajistíme trvalé metodické vedení.

Kontaktní osoba
Ing. Daniela Mišunová
e-mail: info@familypoint.cz
www.familypoint.cz

Služba propojující tří generace: rodiče, děti a zralé ženy.  Smyslem služby je navázání vztahu mezi rodinou a “náhradní babičkou”,  vzájemné obohacení a vyplnění míst, které druhé straně chybí. Chcete pomoci rodinám s dětmi jako “náhradní babička”? Máte zájem pomoci zralým ženám smysluplně trávit volný čas a zúročit jejich životní zkušenosti? Zapojením do služby můžete čerpat vzájemné mezigenerační obohacení.  

Kontaktní osoba
Eliška Slavíková 
e-mail: trojlistek@crsp.cz
www.trojlistek.com

Inspirativní program vzdělávání (nejen) pro rodiče. Nabízíme kurzy efektivního rodičovství i semináře a workshopy na zajímavá témata z oblasti výchovy, komunikace, psychického vývoje dětí a rodinných vztahů. Zaměřujeme se na současné poznatky a aktuální trendy. Chcete lépe rozumět svým dětem i sobě? Pomůžeme Vám krok za krokem zvládat klasické i stále se opakující situace, do kterých se při výchově dětí dostáváte. To, co se naučíte v našich kurzech a seminářích, využijete nejen při výchově, ale i v dalších mezilidských vztazích. Program je vhodný také pro odborníky pracující s rodiči, dětmi nebo rodinami.

Kontaktní osoba
Mgr. Ivana Štěpánková
e-mail: ivana.stepankova@crsp.cz
www.efektivnirodicovstvi.cz