O nás

crsp-o-nas

Centrum pro rodinu a sociální péči v Brně

Jsme nezisková organizace, která již od roku 1992 nabízí rodinám i jednotlivcům volnočasové, vzdělávací a poradenské programy a podporu v obtížných životních situacích. Zřizovatelem CRSP je Biskupství brněnské.

Místo důvěry a podpory

Chceme, aby Centrum pro rodinu a sociální péči bylo místem, kam lidé s důvěrou přicházejí hledat podporu a inspiraci pro spokojený rodinný život. Naše programy jsou určeny dětem, dospívajícím, snoubencům, manželům, rodičům, ženám, úplným i neúplným rodinám a také jednotlivcům. Věnujeme se pěstounským rodinám, rodinám s dětmi s ADHD, lidem se zkušeností rozvodu, sendvičové generaci, seniorům i odborné veřejnosti.

Prohlédněte si 

Přehled pořádaných aktivit pro veřejnost i speciální skupiny. Sledujte náš Facebook a Instagram, nebo odebírejte newsletter s novinkami, které pro vás připravujeme!

Dále jsme

givt

Jak to funguje?

Stačí před nákupem na internetu navštívit portál givt.cz nebo využít tzv. Pomocníka.

Nejprve zvolíte, komu chcete pomáhat a pak už nakupujete tak, jak jste zvyklí. Z každého vašeho nákupu pošle internetový obchod určité procento na dobrou věc jako poděkování a vy samozřejmě nezaplatíte nic navíc.