Nabízíme

Podporujeme, vzděláváme, bavíme! Školíme profesionály v oboru a pořádáme různorodé aktivity pro děti i dospělé. Prohlédněte si jednotlivé možnosti a vyberte si, co právě teď potřebujete. 

Pořádáním akcí, kurzů a událostí chceme přispívat k rozvoji a prohlubování vztahů v rodině.

kurzy_a_vzdelavani

Kurzy a vzdělávání

Pomáháme budoucím i stávajícím rodičům být připraveni na každodenní i méně obvyklé situace. Školíme profesionály v oboru.

provazeni_a_poradenstvi

Provázení a poradenství

Nabízíme programy pro snoubence i manžele, pomáháme osamělým rodičům, poskytujeme poradenství v obtížné životní situaci.

sluzby

Služby

Family point, Trojlístek, Služby určené pěstounským rodinám, programy pro rodiny s hyperaktivními dětmi, služby pro seniory...

volny_cas

Volný čas

Organizujeme volnočasové aktivity pro rodiče a prarodiče s dětmi. Cvičení pro maminky i miminka, výtvarné kurzy a další.

Duchovní programy

Duchovní večery a další program pro manželé i rozvedené. Duchovní obnovy a diecézní poutě rodin...

Od 1. 1. 2022 i nadále platí pro účast na pohybových aktivitách (veškerá cvičení) povinnost prokázat bezinfekčnost O-N jednou z možností:

•  platný očkovací certifikát (od dokončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní a v případě osoby, která dovršila 18 let věku, zároveň nejvýše 270 dní nebo byla očkována posilovací dávkou) nebo
platný certifikát o prodělané nemoci nebo
při nedokončeném očkování = předložení potvrzení o očkování alespoň jednou dávkou plus PCR test (platnost 72 hodin) na recepci před aktuální lekcí; do doby plné vakcinace musí klient dokládat platný PCR test
• žádné jiné testy a potvrzení nelze bohužel uznat

Kontrola prokázání bezinfekčnosti dle aktuálně platných vládních nařízení bude probíhat od 14. 2 .2022 prostřednictvím aplikace k ověření platnosti certifikátů (čtečka QR kódů). Kontrola může být zopakována kdykoliv v průběhu pololetí. V případě, že v této souvislosti vznikne překážka na straně účastníka (neplatný certifikát), nelze uplatnit nárok na vrácení kurzovného dle storno podmínek.

Výjimky

  1. Děti do 12 let bezinfekčnost neprokazují.
  2. Samostatně test PCR dokládají pouze osoby ve věku 12–18 let a kontraindikovaní ze zdravotních důvodů (nutno doložit certifikátem).
  3. Do ostatních programů (do 20 osob) není třeba dokládat bezinfekčnost. Po dobu programu však platí povinnost ochrany nosu a úst.

Výjimky z nošení respirátorů

•  děti do zahájení školní docházky
•  cvičící osoby (po dobu cvičení)