Kurz Na rozcestí

na-rozcesti

Třídílný kurz Na rozcestí je určen lidem před rozvodem, v období rozvodu či po rozvodu, kteří se chtějí vyrovnat s novou životní situací a co nejlépe ji zvládnout.

Kurz Na rozcestí

Kurz je interaktivní a probíhá v uzavřené skupině účastníků pod vedením zkušeného odborníka z praxe. Prostor je věnován klíčovým tématům, jako například partnerství a rodičovství v kontextu rozvodu/rozchodu, komunikace v rodině, nové uspořádání vztahů apod. V kurzu načerpáte informace a inspiraci, ale najdete zde také prostor pro sdílení praktických zkušeností.    

Rozvod / rozchod - témata

  • připravujeme na jaro 2024

Kdy

  • pondělky 20. 5., 27. 5., 3. 6. 2024
  • vždy 17:00 – 20:00 hodin

Kde

  • CRSP, Biskupská 7, Brno (Zasedací místnost, Klubový sál)

Cena:

  • 950 Kč / celý kurz 

* Pokud by částka byla překážkou Vaší účasti na kurzu, kontaktujte prosím koordinátorku.

Lektor

Vystudovala filosofickou fakultu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala krátkodobé akreditované kurzy v oblasti krizové intervence, psychiatrického minima, přehledu přístupů zaměřeného na člověka. Vlastní certifikát v oblasti vzdělávání pro rodinou mediaci. Má dlouhodobý terapeutický výcvik v systemickém směru pod vedením PhDr. J. Prekopové. Během terapeutického výcviku vedla jako dobrovolník skupinu pro manžele v krizi. Má vlastní poradenskou praxi v oblasti vztahů a řešení vztahových krizí, kterým se věnuje stále. Spolupracuje s mateřskými centry, neziskovými organizacemi, atp. Zaměřuje se na trénink komunikačních dovedností, rozvoj empatie a kurzy, které se věnují efektivní výchově dětí. V současné době se vzdělává v oblasti Canisterapie a vychovává k tomuto účelu fenku – konkrétně v oblasti překonávání stresových až traumatických zážitků. Prochází kurzy zaměřenými na relaxační techniky a zvládání stresu.

Kontakt na koordinátora

Mgr. Lucie Bortlíková 
tel.: 518 328 816
mobil: +420 731 604 064
e-mail: lucie.bortlikova@crsp.cz