zdravi-vyvoj-a-vyziva-kojence

Zdraví kojence, jeho vývoj a výživa za zvýhodněné ceny!

Kdo je připraven, není překvapen! Rodiče nejmenších dětí, zbystřete 😊. Nabízíme vám cyklus tří online přednášek o zdraví kojence, na kterých se pod vedením zdravotnice, fyzioterapeutky a nutriční specialistky dozvíte vše potřebné o nejrůznějších dětských nemocech, správném vývoji vašeho miminka a doporučení ohledně zavádění prvních příkrmů. Připravte si otázky a těšíme se na Vás!

Zdraví kojence, jeho vývoj a výživa do konce roku 2023 za zvýhodněné ceny!

Nepropásněte poslední termíny v tomto roce, další už nenabídneme – kurzy z naší nabídky zmizí. Nyní je pro Vás nabízíme za zvýhodněnou cenu 250 Kč za samostatnou přednášku nebo 500 Kč za celý kurz.

Tři přednášky, které vás seznámí s vývojem kojence do jednoho roku, dozvíte, kdy a jak začít s příkrmy a také vás vybavíme komplexními informacemi o nejčastějších nemocech dětského věku.

zdravi-vyvoj-a-vyziva-kojence

Jak podpořit vývoj dítěte do 1 roku

Přednáška “Jak podpořit vývoj dítěte do 1 roku” je určena nejen maminkám s miminky, ale i nastávajícím rodičům. Teoreticky se pod vedením dětské fyzioterapeutky seznámíte s jednotlivými etapami psychomotorického vývoje kojence do jednoho roku včetně vývoje páteře ()

12. 10. 2023
14. 12. 2023

9.30–12.00 hod.

První lžička

Přednáška “První lžička” je o výživě dětí, od prvních příkrmů až po pevnou stravu – přehledně a srozumitelně. Netápejte v začátcích stravování vašeho dítěte a přijďte se nechat inspirovat na přednášce výživové specialistky ()

19. 10. 2023
21. 12. 2023

9.30–12.00 hod.

Nemoci dětského věku

Účelem přednášky “Nemoci dětského věku” je poskytnout rodičům komplexní informace, rady a postupy během nejčastějších nemocí dětského věku jako jsou rýma, kašel, záněty průdušek, bronchitida, laryngitida, 5. a 6. nemoc, neštovice, zarděnky. ()