Zdraví, vývoj a výživa kojence

zdravi-vyvoj-a-vyziva-kojence

Cyklus Zdraví, vývoj a výživa kojence zahrnuje tři přednášky vedené odborníky, určené pro rodiče s malými dětmi i rodiče nastávající.

Zdraví, vývoj a výživa kojence

V přednášce Jak podpořit vývoj dítěte se dozvíte, jak by se Vaše miminko mělo správně vyvíjet a také jak mu s vývojem můžete pomoci i Vy sami jako rodiče. Zajímá vás, kdy začít s příkrmem, co zařadit nejdříve, jak kombinovat? O tom všem je První lžička. Čím podpořit imunitu dítěte a ozdravný proces při klasických dětských nemocech, ale také jak dítěti poskytnout první pomoc – to vše se naučíte v přednášce Nemoci dětského věku

Přednášky je možno absolvovat všechny jako cyklus, případně každou zvlášť.

Do konce roku 2023 nabízíme přednášky z cyklu Zdraví, vývoj a výživa kojence za zvýhodněné ceny!

Samostatná přednáška za 250 Kč a celý kurz (cyklus tří přednášek) za 500 Kč.

Program bude po novém roce vyřazen z naší nabídky, proto neváhejte a využijte poslední příležitost se přednášek zúčastnit.

Jak podpořit vývoj dítěte do 1 roku

Přednáška “Jak podpořit vývoj dítěte do 1 roku” je určena nejen maminkám s miminky, ale i nastávajícím rodičům. Teoreticky se pod vedením dětské fyzioterapeutky seznámíte s jednotlivými etapami psychomotorického vývoje kojence do jednoho roku včetně vývoje páteře.

Také se prakticky naučíte, jak můžete vývoj Vašeho miminka doma podpořit, a které “zaručeně nepostradatelné” pomůcky doma můžete postrádat. Na závěr zůstane prostor i na nejčastější odchylky ve vývoji miminek, které je potřeba řešit rehabilitací a na Vaše dotazy.

Kdy

čtvrtek 9.30–12.00 hod.

 • 4. 1. 2024

Kde

 • ONLINE

Cena

Akční nabídka do konce roku 2023!

 • tato přednáška (2,5 hod.) – 350 Kč 250 Kč/osoba
 • celý kurz (7,5 hod.) – 850 Kč 500 Kč/osoba

Lektorka

Mgr. Petra Pospíšilová, fyzioterapeutka

První lžička

Přednáška “První lžička” je o výživě dětí, od prvních příkrmů až po pevnou stravu – přehledně a srozumitelně. Netápejte v začátcích stravování vašeho dítěte a přijďte se nechat inspirovat na přednášce výživové specialistky.

Dozvíte se kdy začít s příkrmem, co zařadit nejdříve, jak kombinovat, kdy přidávat maso, ryby, kdy začít solit a další spoustu užitečných informací o správné výživě.

V případě zájmu otevíráme i navazující přednáška Druhá lžička pro rodiče dětí do 1 roku. Kurz je vhodný pro účastníky kurzu První lžička, ale i další zájemce, kteří již zahájili podávání příkrmů a mají nějaké nejasnosti. Kurz bude probíhat zejména formou diskuze a sdílení otázek a zkušeností.

Kdy

čtvrtek 13.00–15.30 hod.

 • 21. 12. 2023

Kde

 • ONLINE

Cena

Akční nabídka do konce roku 2023!

 • tato přednáška (2,5 hod.) – 350 Kč 250 Kč/osoba
 • celý kurz (7,5 hod.) – 850 Kč 500 Kč/osoba

Lektorka

Mgr. Šárka Matějková, výživová specialistka

Nemoci dětského věku

Účelem přednášky “Nemoci dětského věku” je poskytnout rodičům komplexní informace, rady a postupy během nejčastějších nemocí dětského věku jako jsou rýma, kašel, záněty průdušek, bronchitida, laryngitida, 5. a 6. nemoc, neštovice, zarděnky.

Zabývat se budeme také  specifickými postupy při péči o nemocné dítě, které si můžete prakticky vyzkoušet na modelu, včetně nácviku první pomoci při zástavě dýchání a krevního oběhu dítěte.

Kdy

čtvrtek 9.30–12.00 hod.

 • 14. 12. 2023 – již proběhlo

Kde

 • ONLINE

Cena

Akční nabídka do konce roku 2023!

 • tato přednáška (2,5 hod.) – 350 Kč 250 Kč/osoba
 • celý kurz (7,5 hod.) – 850 Kč 500 Kč/osoba

Lektorka

Mgr. Hana Filipová

Kontakt na koordinátora

Kristýna Knoflíčková
tel.: 518 328 816
mobil: +420 / 731 604 064
e-mail: kristyna.knoflickova@crsp.cz

Co říkají účastníci

 • Výborná lektorka, odborné informace, vynikající a navíc osobní zkušenost, perfektní
 • Bylo to super, mockrát děkuji.
 • Kurz byl perfektní, děkuji.