novy-family-point-meeting

Pomozte nám vybudovat NOVÝ Family Point

Dějí se velké věci! Poprvé se pouštíme do sbírky – chceme totiž pro vás vytvořit NOVÝ Family Point přímo u nás na Biskupské. A že nebude jen tak ledajaký – tři místnosti plné klidu, soukromí a bezpečí, vždy s usměvavou a vstřícnou kontaktní pracovnicí. Máme prostory, máme plány a máme nadšení. Podpořit nás můžete zde.

Podpořte NOVÝ Family Point

FAMILY POINT místo pro rodinu® je bezpečné bezbariérové místo ve veřejném prostoru (např. na úřadě, v nemocnici, knihovně apod.), kde mohou rodiče v klidu a soukromí pečovat o své děti. Od roku 2009 vznikla po celé ČR síť neuvěřitelných 62 Family Pointů!

Ten úplně první na Josefské 1 v Brně slouží ročně tisícům spokojených návštěvníků. A přesně tento kontaktní Family Point chceme posunout o level výš 🔝!

Jak? U nás na Biskupské 7 vybudujeme tři místnosti pro péči o děti, setkávání a odpočinek. Najdete zde více prostoru, vyšší komfort a moderní vybavení. Nově přibude i možnost využít zahradu s nádherným výhledem na katedrálu Petrov.

Pojďme společně vybudovat oázu pro rodiny s dětmi přímo v centru města! Staňte se součástí úžasného příběhu jedinečné a bezplatné služby FAMILY POINT místo pro rodinu®.