crsp-30-let-s-vami-den-pro-rodinu-1

Oslavili jste s námi 30 let s vámi. Děkujeme!

Na Mezinárodní den rodiny, 15. 5. 2022, jste s námi oslavili 30 let s vámi. Děkujeme, že jste přišli a prožili s námi nádherný Den pro rodinu v Centru pro rodinu a sociální péči! 

Den pro rodinu 👨‍👩‍👧‍👦 aneb 30 let s vámi

Oslava 30. výročí založení Centra pro rodinu a sociální péči se opravdu vydařila. Bylo krásné počasí a my jsme nesmírně rádi, že k nám zavítalo takové množství lidí. Děkujeme vám za to, že jste přišli a strávili u nás tento výjimečný den 💙💛

Nejdříve proběhla v katedrále sv. Petra a Pavla děkovná bohoslužba k 30. výročí založení CRSP v Brně, kterou celebroval diecézní biskup brněnský Mons. ThLic. Vojtěch Cikrle. Od 11.30 hod. pak v našich prostorách na Biskupské 7 probíhal pestrý program plný zábavných stanovišť pro celé rodiny.

crsp-30-let-s-vami-tym

Oslava 30 let CRSP

Na své si přišli jak ti nejmenší, kteří zde mohli projevit osobní statečnost a odevzdat na strom dudlíkovník svou doposud nepostradatelnou pomůcku, tak i dospěláci. Ti si mohli například osvěžit podávání první pomoci nebo své znalosti o životě sv. Ludmily.

K dispozici byla také Rodinná stezka Zahradami pod Petrovem, zpívání a tancování pro děti, jízda na lanové dráze nebo slackline. Vrcholem slavnostního programu bylo bezpochyby úžasné kouzelnické vystoupení Tomáše Velzela a jeho Divadélka s radostí.

Byl to opravdu nádherný den a ještě jednou moc děkujeme, že jste s námi oslavili 30 let s vámi! 

Fotografie: clovekavira.cz
Autor: Dušan Kadlec

Více fotografií z děkovné bohoslužby

Děkovná bohoslužba k 30. výročí založení Centra pro rodinu a sociální péči v Brně, clovekavira.cz

Více fotografií ze zábavného programu v CRSP

Program pro rodiny v rámci oslav 30. výročí založení CRSP v Brně, clovekavira.cz

Akce se konala také v rámci Týdne pro rodinu (7.–15. 5.).

Rodina – tým pro život