family-point-pod-petrovem-otevreni-01

Family Point pod Petrovem je oficiálně otevřený

Ve středu 15. 5. 2024 jsme si na Mezinárodní den rodiny nadělili speciální dárek – Family Point pod Petrovem se dočkal slavnostního otevření. Za přítomnosti vzácných hostů – poslankyně PČR Marie Jílkové, radní Jihomoravského kraje pro sociální a rodinnou politiku Jany Holomčík Leitnerové, náměstka hejtmana JMK Jana Zámečníka, náměstka primátorky Statutárního města Brna Filipa Chvátala nebo biskupského vikáře pro pastoraci a vzdělávání Pavla Šenkyříka – jsme tak mohli přestřižením pásky oficiálně zahájit provoz tolik potřebného místa pro rodiny.

Family Point pod Petrovem je vám plně k dispozici

Na Biskupské 7, v sídle Centra pro rodinu a sociální péči a v bezprostřední blízkosti katedrály sv. Petra a Pavla v Brně tak rodiny s dětmi najdou útočiště uprostřed rušného města, kde mohou v klidu a bezpečí pečovat o své děti. Nakrmit je, přebalit nebo si jen prostě odpočinout. K dispozici jsou tři místnosti, které návštěvníkům poskytnou soukromí a pohodlí pro péči o dítě. Rodiče zde také mohou načerpat spoustu zajímavých informací o prorodinných službách v městě Brně a v neposlední řadě – budou-li potřebovat – jim zde můžeme poradit, kam se obrátit v případě nějaké složité životní situace.

Na slavnostní zahájení dorazila spousta hostů a celá akce se velmi vydařila. Nové upravené prostory sklidily samou chválu a díky přítomnosti řady médií se nám podařilo rozšířit informaci o službě Family Point daleko za hranice CRSP.

Family Point pod Petrovem je otevřený každý všední den, pondělí–čtvrtek 8.30–12.30, 13.00–15.30 hod. a v pátek 8.30–13.30 hod.

Jak to na slavnostním otevření vypadalo

Zdroj fotografií: Člověk a víra
Autor fotografií: (c) Libor Ondracek

Kompletní fotogalerie ze slavnostního otevření Family Pointu pod Petrovem

Co se o novém Family Pointu napsalo a řeklo

StiskOnline

studentský multimediální zpravodajský deník tvořený studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity
16. 5. 2024