Volná místa

Aktuálně hledáme

Centrum pro rodinu a sociální péči vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice:
Marketingový pracovník (úvazek 4 h)

Hledáme do našeho týmu novou posilu v oblasti marketingu. Člověka, který má rád výzvy
a dává mu smysl práce v neziskovce se zaměřením na služby a programy pro rodiny.

Měli byste mít či umět:

• velmi dobrou znalost práce na PC (OS Windows, MS Office)
• výbornou znalost českého jazyka a pravopisu, práce s textem
• zkušenost s grafickými programy, cit pro detail
• schopnost analyzovat větší množství informací a tvořit z nich ucelený výstup
• výborné organizační schopnosti
• schopnost pracovat v týmu
• kladný vztah ke křesťanským hodnotám
• trestní bezúhonnost

Vaší výhodou je:

• zkušenost či znalost marketingu a různých druhů propagace
• znalost prostředí Google pro firmy
• znalost práce v redakčním systému WordPress
• řidičský průkaz skupiny B
Čemu se budete věnovat:
• správě webových stránek a tvorbě newsletterů
• přípravě propagačních materiálů a úpravě dokumentů v grafických programech
• psaní článků a tiskových zpráv do médií
• komunikaci s koordinátory a externím marketingovým pracovníkem pro FB a blog
• zjišťování aktuálních propagačních potřeb u programů organizace a jejich naplňování
• sledování a vyhodnocování analýz sledovanosti/návštěvnosti
• plánování marketingových aktivit s nutností určovat priority
• podílení se na tvorbě a realizaci marketingové strategie organizace

Získáte:

• zajímavou a smysluplnou práci s možností seberealizace
• zázemí stabilní organizace s více než 25 letou praxí
• pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení
• 6 týdnů volna za rok
• pracovní úvazek 4 hodinový (0,5 plného pracovního úvazku)
• nástupní hrubá mzda pro 4 hodinový úvazek ve výši 9 500 – 10 500 Kč dle zkušeností
• nástup možný od 15. 5. 2019

V případě zájmu zašlete Váš profesní životopis, motivační dopis a fotokopii diplomu na email daniela.misunova@crsp.cz
nejpozději do 30. 4. 2019.
Uchazeči vybraní do dalšího kola výběrového řízení budou pozváni telefonicky. Zaslané materiály se uchazečům nevrací, po skončení výběrového řízení budou vymazány
a skartovány.

Organizace si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení nebo neobsadit pracovní pozici v případě nenaplnění jejích požadavků.

Vedoucí pracovník služby Trojlístek (úvazek 6 h)

• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• schopnost vnímat potřeby cílových skupin (rodiče s dětmi a senioři), empatie
• dobré organizační a administrativní schopnosti, uživatelská znalost MS Office
• velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
• schopnost týmové i samostatné práce
• zodpovědnost, spolehlivost, systematičnost, pečlivost
• motivaci pro práci v neziskové organizaci

• zkušenost s cílovými skupinami (rodiče s dětmi a senioři)
• vzdělání v oboru pedagogika, sociální práce, andragogika či jiných humanitních oborech
• rodičovská zkušenost
• řidičský průkaz sk. B

Co Vás čeká:

• vedení, koordinace a rozvoj služby Trojlístek sblížení tří generací ©
• pohovory a komunikace s klienty služby (rodiče, senioři)
• plánování a organizace akcí pro klienty
• dokumentace a administrativa spojená se službou, včetně databáze klientů
• spolupráce s koordinátorem služby, odborníky a dalšími institucemi a médii

Získáte:

• zajímavou a smysluplnou práci
• pracovní smlouvu na dobu určitou 2-3 roky s předpokladem prodloužení
• pracovní úvazek 6 hodinový (0,75 plného pracovního úvazku)
• hrubá mzda pro 6 hodinový úvazek ve výši 15 000 – 16 000 Kč dle zkušeností
• nástup co nejdříve

Uchazeči vybraní do dalšího kola výběrového řízení budou pozváni telefonicky. Zaslané materiály se uchazečům nevrací, po skončení výběrového řízení budou vymazány a skartovány.

Organizace si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení nebo neobsadit pracovní pozici v případě nenaplnění jejích požadavků.

Nabízíme

Centrum pro rodinu a sociální péči je také stážovým pracovištěm. Nabízíme stáže v oblasti sociálně aktivizační služby pro seniory, služeb určených pěstounským rodinám, programů pro rodiny s neklidnými a hyperaktivními dětmi, případně v dalších oblastech dle dohody.

Se stážistou, příp. s vysílající organizací je vždy uzavřena smlouva o poskytnutí stáže.

Délka stáže: dle dohody – po celou dobu se Vám bude věnovat určený pracovník

Cena: dle dohody o představě stáže

Možnosti platby:

  1. stážista je vyslán svým zaměstnavatelem – pouze faktura
  2. osobní/soukromý zájem o stáž
    • převodem na účet CRSP
      číslo účtu: 2111465192 / 2700 (UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.)
    • hotově na recepci CRSP, Biskupská 7, Brno

V případě zájmu o stáž v CRSP kontaktujte koordinátorku:

Hana Lokosová
tel.: 518 328 815
e-mail: hana.lokosova@crsp.cz