Volná místa

Aktuálně hledáme

Centrum pro rodinu a sociální péči Brno vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice

Lektor doučování dětí s ADHD

Co byste měli mít či umět:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • kladný vztah k dětem
  • zkušenost v práci s dětmi
  • zájem o oblast ADHD a neklidu u dětí
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost individuální práce i týmové spolupráce, samostatnost
  • zodpovědnost, spolehlivost a flexibilita
  • odolnost vůči stresu
  • občanská bezúhonnost
  • kladný vztah ke křesťanským hodnotám

Vaší výhodou je:

  • vysokoškolské či vyšší odborné vzdělání humanitního směru, i probíhající (pedagogika, psychologie, sociální práce či příbuzné obory)
  • zkušenosti a znalosti z oblasti problematiky ADHD

Náplň práce:

  • realizace individuálního doučování dětí s ADHD
  • vedení stručných záznamů o doučování
  • drobná administrativa
  • komunikace a spolupráce s koordinátorem

Nabízíme:

  • dohodu o provedení práce na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení
  • pravidelnou činnost v rozsahu min. 16 hodin/měsíc
  • absolvování úvodního proškolení v oblasti problematiky ADHD
  • průběžnou podporu ze strany odborných pracovníků organizace
  • možnost dalšího rozvoje spolupráce v oblasti ADHD
  • odměnu 250 Kč/hodinu

V případě zájmu zašlete nejpozději do 18. 11. 2019 na email tatiana.jopkova@crsp.cz Váš stručný profesní životopis a motivační dopis.

Uchazeči vybraní do dalšího kola výběrového řízení budou pozváni telefonicky. Zaslané materiály se uchazečům nevrací, po skončení výběrového řízení budou skartovány.

Organizace si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení nebo neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Nabízíme

Centrum pro rodinu a sociální péči je také stážovým pracovištěm. Nabízíme stáže v oblasti sociálně aktivizační služby pro seniory, služeb určených pěstounským rodinám, programů pro rodiny s neklidnými a hyperaktivními dětmi, případně v dalších oblastech dle dohody.

Se stážistou, příp. s vysílající organizací je vždy uzavřena smlouva o poskytnutí stáže.

Délka stáže: dle dohody – po celou dobu se Vám bude věnovat určený pracovník

Cena: dle dohody o představě stáže

Možnosti platby:

  1. stážista je vyslán svým zaměstnavatelem – pouze faktura
  2. osobní/soukromý zájem o stáž
    • převodem na účet CRSP
      číslo účtu: 2111465192 / 2700 (UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.)
    • hotově na recepci CRSP, Biskupská 7, Brno

V případě zájmu o stáž v CRSP kontaktujte koordinátorku:

Hana Lokosová
tel.: 518 328 815
e-mail: hana.lokosova@crsp.cz