Volná místa

Aktuálně hledáme

Centrum pro rodinu a sociální péči Brno vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice

Pečující osoba pro hlídání dětí v době kurzů pro rodiče

Požadavky

  • milý a vstřícný vztah k dětem
  • spolehlivost, zodpovědnost a schopnost dobré komunikace s dětmi i maminkami
  • zkušenost s vedením programu pro děti výhodou
  • věk nad 18 let
  • trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)

Náplň práce

  • hlídání dětí cca do 3 let věku při probíhajícím kurzu pro rodiče (maminky jsou nablízku, případné krizové situace s dětmi řeší samy)

Kdy

  • jedná se o pololetní kurzy (září – leden, únor – červen)
  • pondělí v čase cca 15.00–16.00 hod.
  • středa v čase cca 9.00–10.00 hod.
  • je možné se domluvit pouze na jednom z těchto dnů

Kde

  • v sídle Centra pro rodinu a sociální péči, Biskupská 7, Brno

Nabízíme

  • smysluplnou a zajímavou práci s dětmi
  • příjemné prostředí
  • nástup od září 2019
  • dohodu o provedení práce na dobu určitou
  • odměnu ve výši 110–130 Kč/hod.
  • možnost získat potvrzení o absolvování odborné praxe
  • při oboustranné spokojenosti možnost navázání dlouhodobé pravidelné spolupráce

V případě zájmu zašlete pár slov o sobě a stručný životopis nejpozději do 31. 8. 2019 na email daniela.misunova@crsp.cz.

Zaslané materiály se uchazečům nevrací, po skončení výběrového řízení budou vymazány a skartovány.

Nabízíme

Centrum pro rodinu a sociální péči je také stážovým pracovištěm. Nabízíme stáže v oblasti sociálně aktivizační služby pro seniory, služeb určených pěstounským rodinám, programů pro rodiny s neklidnými a hyperaktivními dětmi, případně v dalších oblastech dle dohody.

Se stážistou, příp. s vysílající organizací je vždy uzavřena smlouva o poskytnutí stáže.

Délka stáže: dle dohody – po celou dobu se Vám bude věnovat určený pracovník

Cena: dle dohody o představě stáže

Možnosti platby:

  1. stážista je vyslán svým zaměstnavatelem – pouze faktura
  2. osobní/soukromý zájem o stáž
    • převodem na účet CRSP
      číslo účtu: 2111465192 / 2700 (UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.)
    • hotově na recepci CRSP, Biskupská 7, Brno

V případě zájmu o stáž v CRSP kontaktujte koordinátorku:

Hana Lokosová
tel.: 518 328 815
e-mail: hana.lokosova@crsp.cz