Klub sólo rodičů s poradenstvím

klub sólo rodičů

Klub sólo rodičů s poradenstvím

Klub sólo rodičů s poradenstvím je otevřená podpůrná skupina moderovaná rodinným poradcem a odborníkem na danou tematiku, určená pro všechny, kteří procházejí či si prošli zátěžovou situací, kterou přináší rozchod, rozvod, opuštění partnerem. Klub sólo rodičů je tu pro všechny, kteří se obtížněji vyrovnávají se svojí situací a vyžadují dlouhodobou podporu, nasměrování, sdílení, doprovázení v překonávání jejich specifických potíží. 

Setkávání jsou určena všem, kteří se ocitli sami na výchovu dětí (nebo např. mají po rozvodu děti ve střídavé péči a komunikace s bývalým partnerem je problematická). Všem, kteří hledají podporu v obtížné životní situaci, jež je pro ně nová a nejistá. V klubu sólo rodičů můžete tuto podporu získat, a to díky sdílení vašeho příběhu, či těžkostí či otázek s ostatními účastníky, tak díky podpoře a odbornému vedení psychologa, který skupinu vede. Témata klubového setkání se vždy týkají problematiky neúplných rodin.

Kdy

  • 1× za 14 dní, vždy pondělí 16.30–18.30 hod.
    (mimo letní prázdniny)
  • podzimní termíny a témata budou doplněny 

Kde

Zasedací místnost, CRSP, Biskupská 7, Brno

Cena

zdarma
doporučený dobrovolný příspěvek 50 Kč

Přihlášení na setkání

Na klubová setkání je třeba se předem přihlásit:

Termíny a témata

Nabízíme také

Třídílný kurz Na rozcestí pro osoby v předrozvodové, rozvodové a porozvodové situaci, rodičům, kteří se aktuálně těžko vyrovnávají s novou životní situací a potřebují se zorientovat. 

Dětský klub Klubíčko

Souběžně s konáním Klubu sólo rodičů probíhá pracovně výchovná činnost s dětmi v dětském klubu Klubíčko. Aktivita probíhá hravou formou pod vedením sociální pracovnice, která současně reaguje na individuální potřeby dětí.

Dětský klub Klubíčko je určený dětem rodičů, kteří se účastní Klubu sólo rodičů nebo kurzu Na rozcestí. Účast v Klubíčku je zdarma.

Na každé setkání je třeba dítě přihlásit u koordinátora programu. 

Poradenství

Před každým setkáním je možnost využít individuální poradenství, které probíhá vždy v čase 15.00–16.00 hod.

Na termín je třeba se přihlásit předem u koordinátorky programu.

Lektor

Mgr. Bohdana Rozkošná

Kontakt na koordinátora

Mgr. et Mgr. Ivana Štěpánková
tel.: 518 328 816
mobil: +420 / 731 604 064
email: ivana.stepankova@crsp.cz

Odebírejte newsletter

Sledujte nás na sociální síti!

Přečtěte si novinky na blogu

Kontaktujte nás