novym_smerem

Pondělní setkávání Novým směrem

Procházíte nebo jste si prošli zátěžovou situací rozvodu či rozchodu? Na pravidelném setkávání Novým směrem vám nabízíme dlouhodobou skupinovou podporu a možnost sdílení v bezpečném prostředí.

Setkávání Novým směrem – pravidelně každé druhé pondělí

“Novým směrem” je otevřená podpůrná skupina moderovaná rodinným poradcem a odborníkem na danou tematiku, určená pro všechny, kteří procházejí či si prošli zátěžovou situací, kterou přináší rozchod, rozvod, opuštění partnerem.

Pravidelná setkávání jsou tu pro všechny, kteří se obtížněji vyrovnávají se svojí situací a vyžadují dlouhodobou podporu, nasměrování, sdílení, doprovázení v překonávání jejich specifických potíží.

novym_smerem

Vždy v pondělí

1 × za 14 dní

16.30–18.30 hod.

Novým směrem se díky podpoře projektu Na rozcestí konají zdarma. V době konání pravidelných skupinových setkání nabízíme hlídání dětí. Na setkání je třeba se předem přihlásit.

Od 22. 11. 2021 je třeba k účasti na pohybových aktivitách (veškerá cvičení) doložit bezinfekčnost O-N:

•  očkovací certifikát nebo
•  potvrzení o prodělané nemoci nebo
•  při nedokončeném očkování = předložení potvrzení o očkování alespoň jednou dávkou plus PCR test (platnost 72 hodin) na recepci před aktuální lekcí; do doby plné vakcinace musí klient dokládat platný PCR test
•  žádné jiné testy a potvrzení nelze bohužel uznat

Překážka vzniká na straně účastníka, nelze tedy uplatnit nárok na vrácení kurzovného dle storno podmínek.

Výjimky

  1. Děti do 12 let bezinfekčnost neprokazují.
  2. Samostatně test PCR dokládají pouze osoby ve věku 12–18 let a kontraindikovaní ze zdravotních důvodů (nutno doložit certifikátem).
  3. Do ostatních programů (do 20 osob) není třeba dokládat bezinfekčnost. Po dobu programu však platí povinnost ochrany nosu a úst.

Výjimky z nošení respirátorů

•  děti do zahájení školní docházky
•  cvičící osoby (po dobu cvičení)