Pololetní kurzy od září

Pololetní kurzy od září

Léto je sice v plném proudu, ale jak víme, štěstí přeje připraveným! Už máte volnočasový program na září?

Pokud ne, nebo pokud snad máte ještě trochu prostoru navíc, rádi bychom vám nabídli možnost účastnit se některého z našich pololetních kurzů, které začínají v měsíci září. Budete si moci zacvičit, ať už sami, nebo s vašimi dětmi, zatančit si, nebo se vzdělávat. Tyto kurzy pro vás otevíráme v pravidelných intervalech – a první vlna začíná již začátkem příštího měsíce. Vyberete si?

Pololetní kurzy od září 2018

Přípravy na manželství
Přípravy na manželství jsou určeny pro páry, které jsou ochotny věnovat vstupu do manželství ještě o něco víc, a sice svůj čas.

Cvičení pro těhotné
Kurz Cvičení pro těhotné je vhodný pro nastávající maminky od 12. týdne těhotenství. Je vedený fyzioterapeutkou a nabízí…

Cvičení s přípravou na porod
cvičení s přípravou na porod: Tří- nebo šestitýdenní kurz vedený porodní asistentkou je určený nastávajícím maminkám ve třetím trimestru těhotenství.

Cvičení po porodu s hlídáním dětí
Cvičení po porodu je vedené fyzioterapeutkou a probíhá ve skupince maminek, které si mohou vzít děťátko s sebou.

Hrátky s miminky
Pohybové hry pro rodiče s kojenci ve věku cca do 9 měsíců (děti leží, otáčejí se, ale ještě nelezou).

Cvičení rodičů (prarodičů) s dětmi
Nabízíme Vám efektivní strávení Vašeho času s dětmi. Základem lekcí je společná činnost rodiče (prarodiče) a dítěte vedená hravou formou.

Ženy v pohybu
Ženám všech věkových kategorií nabízíme přímo v centru Brna cvičení, vedené fyzioterapeutkou nebo odborně školenými lektorkami.

A další…

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]