Příměstský tábor S pohádkami v pohybu

primestsky-tabor-s-pohadkami-v-pohybu

Nechte své děti prožít pohádkové dobrodružství v centru Brna! Zveme vás na příměstský tábor S pohádkami v pohybu…

Na příměstském táboře děti v bezpečném,  podporujícím a respektujícím prostředí zažijí spoustu zábavy, pohybu uvnitř i venku a zajímavého tvoření. Vyzkouší si týmovou spolupráci a hravou formou posílí svoji tělesnou zdatnost, obratnost a přirozenou kreativitu.

Příměstský tábor je určen dětem ve věku 5–8 let.

Maximální počet dětí: 12

Příměstský tábor S pohádkami v pohybu

Děti celým táborem provede pohádková postava, která má kapsy plné známých českých pohádek. Po splnění hádanky děti zjistí, který příběh spolu ten den prožijí. Pohádka vždy tematicky ovlivní aktivity na daný den – děti si dopoledne vyzkouší velké množství různých pohybových her a závodů, pohyb s říkankami a písničkami, a hlavně zažijí spoustu legrace. Odpoledne si pak užijí kreativní tvoření a vyrábění. 

Kdy

  • 24.–28. 7. 2023 (pondělí až pátek)
  • každý den v čase 8.30–16.30 hod.
  • uzávěrka přihlášek do 30.6. 2023 nebo do naplnění kapacity. 

Kde

  • prostory CRSP, Biskupská 7, Brno 
  • zahrada a blízké okolí CRSP 

Cena

  • 3 600 Kč / dítě
  • v ceně je zahrnut i teplý oběd 

Lektorky

V současné době pracuje v Centru pro rodinu a sociální péči na pozici vedoucí služby TORJLÍSTEK sblížení tří generací®. Absolvovala akreditované semináře Úvod do arteterapie, Arteterapie – rozšiřující profesní kurz, Techniky arteterapie a artefiletiky v individuální a skupinové práci a spoustu dalších online seminářů.

Jako maminka tří dětí sama zjistila, jak moc je zdravé vedení k tvoření pro děti důležité. Hned po rodičovské dovolené si otevřela výtvarný ateliér, pořádala i výtvarné kurzy pro dospělé. Pro děti předškolního věku pořádala kurzy se zaměřením na výtvarný prožitek, pořádala několik běhů příměstských táborů zaměřených na rozvoj tvořivosti a podporu kreativity a sebedůvěry pomocí artefiletických metod.

V Centru pro rodinu pracuje jako koordinátorka a také zde lektoruje Cvičení s dětmi ve věku 9–12 měsíců a 1–2 roky. Získala profesní kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, absolvovala akreditovaný kurz Metodika pohybových her s dětmi do tří let a kvalifikaci si v blízké době rozšíří o akreditovaný seminář Inspirace hravou tělesnou výchovou s aktivitami pro předškolní a mladší školní děti. Působila jako chůva v dětské skupině, zkušenosti má i s individuálním hlídáním dětí. Svá dětská léta strávila ve skautu, je to maminka jedné dcery, život mezi dětmi ji moc baví a naplňuje.

Kontakt na koordinátora

Kristýna Knoflíčková
tel.: 518 328 816
mobil: +420 / 731 604 064
e-mail: kristyna.knoflickova@crsp.cz