Ladies dance

ladies_dance

Přidejte se k nám a rozjeďte to s námi na Ladies dance!

Otevřené lekce Ladies dance

Každá lekce má od všeho něco. Protáhneme se a uvolníme, zjistíme, čeho všeho je naše tělo schopno. Jak můžeme využít svoje ladné ženské křivky v tanci. A na závěr nesmí chybět pořádné zpevnění a tvarování problémových partií!

Těšit se můžete na fusion choreografii kombinující živelnost street dance, ženskost flirt dance a exotický nádech orientálních prvků!

Kdy

 • pondělí 17.45–18.45 hod.
  21. 2. 2022–20. 6. 2022 (2. pololetí)
 • lekce jsou otevřené 

Kde

 • Společenský sál, Biskupská 7, Brno

Cena

 • Celé pololetí –  1700 Kč (100 Kč/1 lekce) od 16.5. 2022 již nelze platit celé pololetí 
 • Balíček 5 lekcí – 600 Kč (120 Kč/1 lekce)
 • Ukázková lekce – 150 Kč (lze využít pouze jednou na začátku kurzu; při pokračování na celé pololetí se tato částka odečítá z celkové ceny kurzu), pouze HOTOVĚ před lekcí

* Na kurz se přihlaste pouze před první účastí v rámci pololetí a vyčkejte na potvrzení koordinátora.

Lektorky

Lucie je tanečnice původem z Brna. Od dětství tančila, začínala se street dance a později objevila také společenské tance, flirt dance a orientální tanec. Několik let byla členkou orientální taneční skupiny Raks Sultana a taktéž účinkovala ve velké taneční show Dreams Come True v režii Kateřiny Derouet. Mimo tanec se věnuje také různým druhům fitness a posilovacích cvičení, které podle ní k udržování kondice, obzvláště pak tanečnic, nezbytně patří.

Kontakt na koordinátora

Mgr. et Mgr. Ivana Štěpánková 
tel.: 518 328 816
mobil: +420 / 731 604 064
e-mail: ivana.stepankova@crsp.cz

Od 1. 1. 2022 i nadále platí pro účast na pohybových aktivitách (veškerá cvičení) povinnost prokázat bezinfekčnost O-N jednou z možností:

•  platný očkovací certifikát (od dokončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní a v případě osoby, která dovršila 18 let věku, zároveň nejvýše 270 dní nebo byla očkována posilovací dávkou) nebo
platný certifikát o prodělané nemoci nebo
při nedokončeném očkování = předložení potvrzení o očkování alespoň jednou dávkou plus PCR test (platnost 72 hodin) na recepci před aktuální lekcí; do doby plné vakcinace musí klient dokládat platný PCR test
• žádné jiné testy a potvrzení nelze bohužel uznat

Kontrola prokázání bezinfekčnosti dle aktuálně platných vládních nařízení bude probíhat od 14. 2 .2022 prostřednictvím aplikace k ověření platnosti certifikátů (čtečka QR kódů). Kontrola může být zopakována kdykoliv v průběhu pololetí. V případě, že v této souvislosti vznikne překážka na straně účastníka (neplatný certifikát), nelze uplatnit nárok na vrácení kurzovného dle storno podmínek.

Výjimky

 1. Děti do 12 let bezinfekčnost neprokazují.
 2. Samostatně test PCR dokládají pouze osoby ve věku 12–18 let a kontraindikovaní ze zdravotních důvodů (nutno doložit certifikátem).
 3. Do ostatních programů (do 20 osob) není třeba dokládat bezinfekčnost. Po dobu programu však platí povinnost ochrany nosu a úst.

Výjimky z nošení respirátorů

•  děti do zahájení školní docházky
•  cvičící osoby (po dobu cvičení)