Jak zdravě jíst v těhotenství a po porodu

jak-zdrave-jist-v-tehotenstvi

Zajímá vás, jak zdravě jíst v těhotenství, po porodu a také během kojení? Co je vhodné do jídelníčku zařadit a čeho se v těhotenství a při kojení naopak vyvarovat? Mohu pít bylinné čaje, kávu, alkohol, jíst syrové maso, plísňové sýry…?

Jak zdravě jíst v těhotenství a po porodu 

Na přednášce se také dozvíte, jak zmírnit obtíže správnou stravou. Řeč bude i o možném nedostatku některých mikroživin, či jaké jsou vhodné doplňky stravy. 

Přihlaste se na přednášku Jak zdravě jíst v těhotenství a po porodu, kde načerpáte všechny potřebné informace. Závěr bude samozřejmě věnovaný vašim dotazům 🙂

Kdy

čtvrtek 17.00-19.00 hod.
  • 9. 6. 2022 (online)

Kde

  • Online

Lektorka

Mgr. Šárka Matějková, výživová specialistka

Kontakt na koordinátora:

Kristýna Knoflíčková
tel.: 518 328 816
mobil: +420 / 731 604 064
e-mail: kristyna.knoflickova@crsp.cz

Co říkají účastníci

Od 1. 1. 2022 i nadále platí pro účast na pohybových aktivitách (veškerá cvičení) povinnost prokázat bezinfekčnost O-N jednou z možností:

•  platný očkovací certifikát (od dokončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní a v případě osoby, která dovršila 18 let věku, zároveň nejvýše 270 dní nebo byla očkována posilovací dávkou) nebo
platný certifikát o prodělané nemoci nebo
při nedokončeném očkování = předložení potvrzení o očkování alespoň jednou dávkou plus PCR test (platnost 72 hodin) na recepci před aktuální lekcí; do doby plné vakcinace musí klient dokládat platný PCR test
• žádné jiné testy a potvrzení nelze bohužel uznat

Kontrola prokázání bezinfekčnosti dle aktuálně platných vládních nařízení bude probíhat od 14. 2 .2022 prostřednictvím aplikace k ověření platnosti certifikátů (čtečka QR kódů). Kontrola může být zopakována kdykoliv v průběhu pololetí. V případě, že v této souvislosti vznikne překážka na straně účastníka (neplatný certifikát), nelze uplatnit nárok na vrácení kurzovného dle storno podmínek.

Výjimky

  1. Děti do 12 let bezinfekčnost neprokazují.
  2. Samostatně test PCR dokládají pouze osoby ve věku 12–18 let a kontraindikovaní ze zdravotních důvodů (nutno doložit certifikátem).
  3. Do ostatních programů (do 20 osob) není třeba dokládat bezinfekčnost. Po dobu programu však platí povinnost ochrany nosu a úst.

Výjimky z nošení respirátorů

•  děti do zahájení školní docházky
•  cvičící osoby (po dobu cvičení)