Ochranné známky

Centrum pro rodinu a sociální péči je držitelem ochranné známky na službu podporující rodinu – FAMILY POINT místo pro rodinu ® . Dále je držitelem ochranné známky služby TROJLÍSTEK sblížení tří generací ®

Know-how k oběma značkám je předáváno prostřednictvím licenčních smluv. Kromě kompletního balíčku služby zajišťujeme smluvním partnerům také trvalé metodické vedení. Více o jednotlivých službách se můžete dozvědět na www.familypoint.cz a www.trojlistek.com.

Služba nabízející rodinám zázemí pro péči o děti na veřejných místech. Zajistěte pro rodiny s dětmi místo pro péči o děti, nakrmení nebo hru a odpočinek.  Informujte rodiče o službách pro rodiny v daném regionu či lokalitě. Poskytněte rodinám základní poradenství. Prostřednictvím licenční smlouvy Vám předáme know-how a zajistíme trvalé metodické vedení.

Kontaktní osoba
Mgr. Miroslava Bořilová
e-mail: info@familypoint.cz
www.familypoint.cz

Služba propojující tří generace: rodiče, děti a zralé ženy.  Smyslem služby je navázání vztahu mezi rodinou a “náhradní babičkou”, vzájemné obohacení a vyplnění míst, které druhé straně chybí. Chcete pomoci rodinám s dětmi najít “náhradní babičku”? Máte zájem pomoci zralým ženám smysluplně trávit volný čas a zúročit jejich životní zkušenosti? Chcete podpořit vzájemné mezigenerační obohacení? Prostřednictvím licenční smlouvy Vám předáme know-how a zajistíme trvalou metodickou podporu. 

Kontaktní osoba
Bc. Kateřina Brücknerová
e-mail: trojlistek@crsp.cz
www.trojlistek.com