Newsletter CRSP

Základní informace

Otevřená podpůrná skupina je určena pro všechny, kteří procházejí či si prošli zátěžovou situací, kterou přináší rozchod, rozvod, opuštění partnerem.

Pro všechny, kteří se ocitli sami na výchovu dětí (nebo např. mají po rozvodu děti ve střídavé péči a komunikace s bývalým partnerem je problematická). Je určena všem, kteří hledají podporu v obtížné životní situaci, jež je pro ně nová a nejistá. V klubu sólo rodičů můžete tuto podporu získat a to díky sdílení vašeho příběhu, či těžkostí či otázek s ostatními účastníky, tak díky podpoře a odbornému vedení psychologa, který skupinu vede.

Na každé setkání je připraveno jedno téma, kterému se skupina věnuje. Je ale důležité, s čím konkrétním přicházejí sami účastníci a i podle toho je možné klubové setkání přizpůsobit a věnovat se konkrétním požadavkům jednotlivých účastníků.

Termín:

Pondělí (1x 14 dní) • 16.30–18.30 hod. 

15. 1., 29. 1., 12. 2., 26. 2., 12. 3., 26. 3., 9. 4., 23. 4., 7. 5., 21. 5., 4. 6., 18. 6. 2018

Kde: Malý Sál, CRSP, Josefská 1, Brno

Cena:

zdarma
doporučený dobrovolný příspěvek 50 Kč

Lektor: Mgr. Dora Lukášová Salaquardová
(psycholog, psychoterapeut, rodinný poradce, ve své praxi se zaměřuje na poradenskou a vzdělávací činnost)

V době konání klubu současně probíhá pracovně výchovná činnost s dětmi v dětském klubu Klubíčko.

Před každým setkáním je možnost využít individuální poradenství v čase 15.00–16.00 hod., na které je třeba se přihlásit předem. 

Na klubová setkání je třeba se přihlásit.

Diecézní církevní soud - možnosti konzultací v případě rozpadu manželství a hledání možnosti církevně právního řešení - více zde.