Newsletter CRSP

Vyberte si z pestré nabídky našich programů na podporu rodiny ve všech fázích vývoje - od příprav na manželství přes kurzy pro nastávající rodiče až po rodiče s dospívajícími dětmi.

Můžete u nás navštěvovat oblíbené cvičení rodičů (či prarodičů) s dětmi, využít některý z našich příměstských táborů pro děti nebo strávit intenzívní chvíle se svými dětmi na vícedenních programech.

V rámci naší činnosti nabízíme také duchovní programy pro manžele a pro rozvedené.

Jsme jedním z etablovaných pracovišť pro práci s rodinami s hyperaktivními a neklidnými dětmi (ADHD) - kromě programů pro přímou práci s rodinami nabízíme celou řadu kvalitních vzdělávacích kurzů pro rodiče a odborníky. Celou naši nabídku pro oblast ADHD naleznete na www.neklidne-deti.cz.

Díky naší službě Trojlístek sblížení tří generací umíme zprostředkovat kontakt mezi rodinou a náhradní babičkou a pomoci jim budovat navázaný vztah. Vše o této službě naleznete na www.trojlistek.com.

Zárověň jsme pracovištěm pověřeným k výkonu sociálně právní ochrany dítěte pro oblast náhradní rodinné péče (pěstounské rodiny). Kompletní nabídku služeb a vzdělávacích programů pro pěstouny naleznete na www.sluzbypestounum.cz.